نیاز به تبلیغات اینستاگرام

نیاز به تبلیغات اینستاگرام

نیاز به تبلیغات اینستاگرام

اینستاگرام از سال 2012 که مالکیت خود را به فیسبوک واگذار کرد، به سرعت به عنوان بهترین شبکه ی اجتماعی دنیا برای بازاریابی موبایل انتخاب شد. تبلیغات به سرعت برای برندها و کسب و کارها ابزاری پر سود شد که طبق یک نشریه ی الکترونیک بزرگ، این نرم افزار پیش بینی میکند که حدود 595 میلیون دلار از تبلیغات موبایل کسب درآمد کند و رکورد گوگل و توییتر را بشکند. در ماه ژوئن اینستاگرام اعلام کرد که قرار است یک محیط تبلیغاتی برای هر نوع کسب و کار ی اعم از بزرگ یا کوچک راه اندازی کند و این نرم افزار فقط برای برندهای بزرگ نیست. اخیرا “سوشیال نت ورک” اعلام کرد که اینستاگرام 400 میلیون کاربر فعال و در حال رشد دارا میباشد که این محل را جایی برتر برای جلب توجه مشتریان میدانند. به زودی اینستاگرام به کاربران خود این قابلیت را میدهد که خریدهای خود را به آسانی فقط از روی دکمه ی خرید پست های افراد انجام دهند.

چه چیزی اینستاگرام را یک تبلیغ گر واحد از دیگر رسانه های اجتماعی تبدیل کرد؟

در حالی که فیسبوک محلی برای ارتباطات اجتماعی اعم از: خبر و اطلاعات است که در بین کاربران به اشتراک گذاشته میشود، اینستاگرام از نگاه مشتریان یک جایی دیدنی و پرشکوه مجازی است. فضای مجازی یک نزدیکی شخصی غیرقابل کشف دارا میباشد که حتی کاربران میتوانند آن را درک کنند و فراتر از پیداکردن یک برند، کسب و کار و یا کالاهایی است که یک شرکت موجود دارد و به خاطر این رابطه ی عاطفی یک جرقه ای ایجاد میشود که مشتریان بالقوه دنبال کننده ی داستان های شرکت شما میشوند.  اکنون این سرویس به صورت گسترده ای فراهم شده است که برند و یا کسب و کار شما میتوانند یک تجربه ای در رشد و درآمد داشته باشد فقط کافی است اینستاگرام جز ای از بوجه ی تبلیغاتتان باشد. در پایین به دیگر فواید این شبکه ی اجتماعی اشاره شده است:

توجه کاربران را به سرعت جلب میکند

بدلیل قالب ساده در نشان دهی عکس و ویدیو در این شبکه اجتماعی افراد خیلی زیادی به سمت این رسانه کشیده شده اند و زیاد مایل به عضو شدن در رسانه های به هم ریخته نیستند و این ویژگی یکی از مهمترین جذابیت های برای کاربران موبایلی است.

تبلیغات چرخ و فلکی

هفت ماه پیش اینستاگرام یک شیوه ی جدید را برای دیدن تبلیغات اینستاگرام به کاربران خود معرفی کرد، نه فقط عکس های برندهای خودشان را بر روی پست هایشان نشان دهند بلکه به آنها این قابلیت را میدهد که یک داستان از طریق این عکس ها بیان کنند. از زمانی که کاربران متوجه شدند لینکهای زنده و یا Live Links در اینستاگرام راه اندازی شده است ترافیک بیشتری به وب سایت خودشان ارسال کردند.

گزینه “بیشتر یاد بگیرید”

در گذشته پست های ارسالی در اینستاگرام دارای لینک های کلیکی نبودند و این ویژگی بیشتر در قسمت بیوگرافی پروفایل وجود داشت اما حالا با تبلیغات چرخ و فلکی کسب و کارها میتوانند لینکهای مورد نظر خود را توسط گزینه “یادگیری بیشتر” به اشتراک بگذارند که توسط این روش کاربران به یک مرورگر داخلی برده شده و به راحتی به اینستاگرام باز میگردند که اطلاعات بیشتری در خصوص آن کسب و کار و یا برند به دست آورند.

همانطور که اینستاگرام به یک شبکه ی اجتماعی فروشگاهی سوق داده شده است، اکنون زمان کسب و کار و یا برند شماست که یک اجتماع قوی از دنبال کنندگان بنا کنید. در قالبهای جدید تبلیغاتی عرضه شده توسط اینستاگرام به شما کاربران بیشتری ارائه میدهد به خصوص در جوامع موبایلی که مایلند داستان شرکت شما، برند و یا کسب و کارتان را با یکدیگر به اشتراک بگذارند.

جهت تبلیغات برند خود رد اینستاگرام و مشاهده پلن ها کلیک کنید.

Summary
Review Date
Reviewed Item
نیاز به تبلیغات اینستاگرام
Author Rating
51star1star1star1star1star
آدرس شرکت:جردن - خیابان فرزان غربی یا بنیسی پلاک 47 طبقه 9 واحد2
cafefollower@gmail.com
021-8888-5712
021-8888-5713
021-8888-5715