خرید بازدید ویدیو در اینستاگرام

افزایش seen ویدئو در اینستاگرام

 

افزایش بازدید اینستاگرام

اینستاگرام | افزایش لایک

 

افزایش seen ویدئو در اینستاگرام

هم اکنون اینستاگرام نشان می دهد که فیلم های شما چند بار بازدید شده اند. همانند فیس بوک، اکنون شما می توانید ببینید که ویدیئو های شما در اینستاگرام بین بیش از چهارصد میلیون کاربر چند مرتبه دیده شده اند. امروزه شرکت ها شروع به شمردن تعداد بازدید ها کرده اند که در پایین پست ویدیوئی شما همان جایی که معمولا لایکها نشان داده می شوند، قابل مشاهده است. شما می توانید روی بخش مشاهده ی تعداد بروید و تعداد لایک ها برای هر ویدئو را ببینید. اینستاگرام بر این باور است که این کار به اینستاگرام برتری داده است چون این بهترین روش برای نشان دادن این است که چه تعداد از افراد شبکه ی اجتماعی ما درگیر این ویدئو ها هستند. با توجه به پست های شرکت، مقدار زمانی که افراد برای تماشای ویدیو ها در اینستاگرام صرف می کنند به چهل درصد رسیده است. ما شاهد ورود حجم وسیعی از تعداد کاربران راوی اول شخص هستیم که خلاق و درگیر اینستاگرام هستند.

تعدا بازدید ویدئو ها در حقیقت برای افراد عادی اینستاگرام مثل من و شما چندان حائز اهمیت نیست و تفاوتی نمی کند . اما برای خالقان مشهور نرم افزار معیاری اساسی است تا بفهمد چگونه مفاهیم آن ها از رقبای اینستاگرام از جمله یوتیوب یا واین گذر می کند. ” ما فکر می کنیم که این نکته بسیار حائز اهمیت است که ما به شخصی مثل Zach king کسی که 5 میلیون بازدید در روز دارد یا Rachel Ryle که صدها هزار بازدید در هر ویدئو را کسب می کند کمک کنیم تا عمق راه هایی که مردم درگیر ویدئو های آن ها می شوند را درک کنند.” هم چنین این چیزی است که تبلیغ کنندگان به شدت بع آن علاقه مند هستند. اینستاگرام هر بازدید را که حداقل 3 ثانیه از فیلم را دیده باشد ثبت می کند همانند رویکرد فیس بوک. امروز شرکت شروع به امتحان تعداد بازدید برخی از کاربران قبل از گرفتن ویژگی هایشان تا هفته ی پیش رو کرده است.

افزایش بازدید ویدئو در اینستاگرام

شما مشتریان محترم فالوور سل میتوانید با سفارش هر یک از پلن های بالا باعث افزایش بازدید ویدئو هایتان در اینستگارم به تعداد دلخواهتان شوید. تنها با چند کلیک ساده باعث افزایش باید ویدئو اینستاگرام شوید

موضوعات مرتبط با خرید بازدید ویدئو اینستاگرام

 

Summary
Review Date
Reviewed Item
خرید بازدید ویدیو در اینستاگرام
Author Rating
51star1star1star1star1star
آدرس شرکت:جردن - خیابان فرزان غربی یا بنیسی پلاک 47 طبقه 9 واحد2
cafefollower@gmail.com
021-8888-5712
021-8888-5713
021-8888-5715