افزایش فالوور اینستاگرام

افزایش فالوور اینستاگرام

فالوور اینستاگرام، مزایا و راه های افزایش ان

امروزه اینستاگرام نقش یک شبکه ی اجتماعی تبلیغاتی را بازی می کند که بیشترین جذابیت را داراست و بیشترین میزان علاقه مندی به محصولاتمان را ایجاد می نماید و این در حالی است که تعداد کسانی که ما را در اینستاگرام دنبال می کنند، کمتر از دنبال کننده های ما در فیس بوک است. در شبکه ی اینستاگرام، تعداد بیشتری از مخاطبین، عکس های ما را لایک میکنند، نظر میدهند (یا به عبارتی دیگر کامنت میگذارند)، دوستان خود را به دیدن عکس ها دعوت کرده و عکس های خودشان را برایمان ارسال می کنند.

باید بدانید که بازاریابی اجتماعی-رسانه ای هنوز نمرده است.

در اینجا پنج روش ساده را به شما آموزش می دهیم که از طریق آن می توانید تعداد دنبال کننده ها (فالوورها) ی صفحه اینستاگرام خود را افزایش دهید:

  1. ثبت نشان کالای خود بر روی بسته بندی محصولات و کالا: سعی کنید این نشان بر روی محصولات شما بسیار واضح و قابل رویت باشد. بدیهی است شانس این که کسی به طور اتفاقی به فکر شما افتاده و در اینستاگرام به دنبال محصول شما بگردد بسیار کم است اما اگر نشان کالای خود را روی بسته بندی ها و یا کیسه های فروش خود، در معرض دید مصرف کننده هایتان قرار دهید، شانس شما بسیار بیشتر خواهد بود.
  2. ارسال عکس و اطلاعات محصولات خود برای اشخاصی که ممکن است تحت تاثیر کالای شما در اینستاگرام قرار بگیرند: کدام حساب های کاربری (اکانت ها)، دنبال کننده ی محصولاتی چون محصولات شما هستند؟ این گونه حساب های کاربری را بیابید و ببینید که آیا حاضرند در صفحه ی اینستاگرام خود یک مطلب (پُست) برای شما انتشار دهند؟ معمولا، در قبال دریافت محصولات رایگان، آن ها میپذیرند که مطلب شما را انتشار دهند. اما در عین حال در بسیاری از موارد آن ها خواستار دستمزدی به منظور انجام این کار هستند. اگر برای شما امکان دارد، مبلغی را به عنوان حق کمیسیون یا پورسانت در نظر بگیرید و در صورتی که کالای شما از طریق سایر حساب های کاربری سفارش داده شد، حق کمیسیون مورد نظر را به صاحب اکانت مذکور بپردازید. در این صورت هم شما بُرد کرده اید و هم آن ها. همواره بدانید که اینستاگرام بزرگتر از آن است که کار و کاسبی شما در آن نادیده گرفته شود.
  3. ارسال نظرات. سعی کنید با ارسال نظرات در حساب های کاربری سایر افراد شرکت داشته باشید. واضح است که لایک کردن عکس های دیگران مفید است، اما زمانی که نظر میدهید و کامنت میگذارید نام و نشان شما، بسیار بیشتر از زمانی که فقط لایک کرده اید، در معرض دید قرار می گیرد.
  4. دعوت دوستان به بازدید از صفحه اینستاگرام: به فالوورهای خود دلیلی بدهید که به خاطر آن دوستان خود را به دیدن پیج اینستاگرام شما دعوت کنند و به عبارتی دوستان خود را در کامنت تگ کنند. بدین وسیله، مخاطبین شما برایتان فالوورهای جدیدی به ارمغان می آورند که شاید تا به حال حتی اسم شما را نیز نشنیده باشند. برای مثال، اخیرا از فالوورهای صفحه ی اینستاگرام خود خواستیم با تگ کردن یک دوست و قرار دادن یک شکلک (emoji) احساس خود را نسبت به دوستیشان بیان کنند. به این صورت فالوورهایی بسیار بیشتر از حد انتظارمان داشتیم!
  5. به مردم یک دلیل بدهید که به خاطر آن شما را دنبال کنند: به جای جمله ی “ما را در اینستاگرام دنبال کنید.” به مردم یک دلیل خوب بدهید. دلیلی مثل این: کمپانی ما اهداف خیرخواهانه و دستگیرانه دارد، از شما می خواهیم به منظور بازدید از کارهایمان، ما را در اینستاگرام دنبال کنید. یا برای مثال اگر محصولات شما مربوط به مُد و زیبایی است می توانید بگویید که صفحه ی اینستاگرام شما مکان خوبی برای گرفتن ایده های ناب در رابطه با مُد و زیبایی است. به جای اینکه فقط از مردم بخواهید که صفحه ی اینستاگرام شما را دنبال کنند، آن ها را با محتوای محصولات خود تشویق کرده و به آن ها انگیزه بدهید.
Summary
Review Date
Reviewed Item
افزایش فالوور اینستاگرام
Author Rating
51star1star1star1star1star
آدرس شرکت:جردن - خیابان فرزان غربی یا بنیسی پلاک 47 طبقه 9 واحد2
cafefollower@gmail.com
021-8888-5712
021-8888-5713
021-8888-5715